MiNature Moss - це студія вертикального озеленення стабілізованим мохом та рослинами.
Ключниця-дуже затребуваний товар нашими клієнтами, вона закриє щиток і допоможе зберігати всі ключі в одному місці.
Розмір 20см * 50см. Наші ключниці ми робимо з масиву сосни, а не з фанери!!
Робимо свою роботу якісно, на довго!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 500 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 200 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 400 ₴


