
Настінний годинник зі стабілізованим мохом 30 см MiNature Moss
3 300 ₴
- Под заказ
Отправка с 26 мая 2026MiNature Moss - це українська студія вертикального озеленення, яка створює вироби зі стабілізованого моху та рослин для вашого інстерера. Ми об'єднуємо природні матеріали для оформлення квартир/будинків, офісів, готелів, салонів краси, ресторанів.
Настінний годинник зі стабілізованим мохом (як на фото із зображенням логотипу) - це природний, неординарний декор, що привертає увагу.
Стабілізований мох-це справжня знахідка, адже за ним не потрібно доглядати, від слова зовсім.
Переваги моху:
-зберігає насичений колір та природну м'якість до 10ти років
-гіпоалергенний;
-має антистатичну поверхню (за рахунок гліцеринового розчину в якому він вимочується, пил на ньому не накопичується)
-його не потрібно обприскувати, поливати;
-Не вимагає освітлення;
-в ньому не заводяться комахи, різні шкідники та пліснява
Головні поради для продовження терміну експлуатації моху:
- не розміщуйте мох під пряме сонячне проміння
якщо мох щодня світитиме сонце, він швидко вицвіте
- У приміщенні не повинно бути холодно чи спекотно
якщо температура нижче +4 або вище +35 градусів, мох швидко висохне.
- не розміщуйте мох біля нагрівальних приладів (кондиціонерів, батарей, навіть теплої підлоги)
відстань від приладів має бути від 1 м-коду.
- не мочіть і не обприскуйте водою
якщо мох намочити з поверхні змиється розчин, таким чином він буде сохнути і втрачати колір
- Підтримуйте вологість повітря 40-70% вологості
якщо вологості у приміщенні недостатньо, її можна підвищити зволожувачем повітря
- Забирайте пил з поверхні раз на 4-6 місяців делікатним рухом щіткою для пилу або холодним струменем повітря фена
У нас ви отримуєте:
_Кращу ринкову ціну
_Якісний продукт
_Детальну консультацію
_Надійні упаковки
_Стильний декор, який нікого не залишить поза увагою
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тип часов | Настенные |
| Состояние | Новое |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Индикация времени | Стрелочная |
| Радио | Нет |
| Форма | Круглая |
| Материал корпуса | Мебельный щит |
| Цвет корпуса | Черный |
| Цвет циферблата | Черный |
| Дополнительные характеристики часов | |
| Циферблат | Арабские цифры |
| Габаритные размеры часов | |
| Ширина | 30 мм |
| Глубина | 2 мм |
| Диаметр | 30 мм |
| Высота | 30 мм |
- Цена: 3 300 ₴

