
Настінний годинник зі стабілізованим мохом 60 см з написом MiNature Moss
6 650 ₴
- Під замовлення
Відправка з 09 квітня 2026MiNature Moss - це українська студія вертикального озеленення, яка створює вироби зі стабілізованого моху та рослин для вашого інстерера. Ми об'єднуємо природні матеріали для оформлення квартир/будинків, офісів, готелів, салонів краси, ресторанів.
Настінний годинник зі стабілізованим мохом (як на фото із написом) - це природний, неординарний декор, що привертає увагу.
Стабілізований мох-це справжня знахідка, адже за ним не потрібно доглядати, від слова зовсім.
Переваги моху:
-зберігає насичений колір та природну м'якість до 10ти років
-гіпоалергенний;
-має антистатичну поверхню (за рахунок гліцеринового розчину в якому він вимочується, пил на ньому не накопичується)
-його не потрібно обприскувати, поливати;
-Не вимагає освітлення;
-в ньому не заводяться комахи, різні шкідники та пліснява
Головні поради для продовження терміну експлуатації моху:
- не розміщуйте мох під пряме сонячне проміння
якщо мох щодня світитиме сонце, він швидко вицвіте
- У приміщенні не повинно бути холодно чи спекотно
якщо температура нижче +4 або вище +35 градусів, мох швидко висохне.
- не розміщуйте мох біля нагрівальних приладів (кондиціонерів, батарей, навіть теплої підлоги)
відстань від приладів має бути від 1 м-коду.
- не мочіть і не обприскуйте водою
якщо мох намочити з поверхні змиється розчин, таким чином він буде сохнути і втрачати колір
- Підтримуйте вологість повітря 40-70% вологості
якщо вологості у приміщенні недостатньо, її можна підвищити зволожувачем повітря
- Забирайте пил з поверхні раз на 4-6 місяців делікатним рухом щіткою для пилу або холодним струменем повітря фена
У нас ви отримуєте:
_Кращу ринкову ціну
_Якісний продукт
_Детальну консультацію
_Надійні упаковки
_Стильний декор, який нікого не залишить поза увагою
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Механічний |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Арабські цифри |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 60 мм |
| Глибина | 3 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
- Ціна: 6 650 ₴


