MiNature Moss - це студія вертикального озеленення стабілізованим мохом та рослинами.
Ключниця-дуже затребуваний товар нашими клієнтами, вона не тільки освіжить і доповнить ваш інтер'єр, а закриє щиток і допоможе зберігати всі ключі в одному місці.
У поєднанні зі стабілізованим мохом ключниця виглядає неповторною та унікальною.
Стабілізований мох не потребує догляду, поливу освітлення.
Природна м'якість, насичений колір зберігається до 10 років!
Дана модель виконана у двох кольорах: білий + венге
Також можемо зробити таку ж модель без моху.
Розмір 30 см * 30 см.
Робимо свою роботу якісно, на довго!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Собственное производство |
| Страна производитель | Украина |
| Область применения ключницы | Универсальная |
| Материал | Дерево |
| Вместимость ключей | 4 шт |
| Комплектация настенным крепежом | Да |
| Ширина ключницы | 300 мм |
| Глубина ключницы | 100 мм |
| Высота ключницы | 300 мм |
| Вес ключницы | 1 кг |
| Состояние | Новое |
| Внутренняя высота ключницы | 80 мм |
| Цвет | Коричневый |
Информация для заказа
- Цена: 1 600 ₴



