MiNature Moss - це студія вертикального озеленення стабілізованим мохом та рослинами.
Ключниця-дуже затребуваний товар нашими клієнтами, вона не тільки освіжить і доповнить ваш інтер'єр, а закриє щиток і допоможе зберігати всі ключі в одному місці.
У поєднанні зі стабілізованим мохом ключниця виглядає неповторною та унікальною.
Дана модель зроблена методом механічного браширування
Розмір 30 см * 30 см.
Робимо свою роботу якісно, на довго!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Глибина ключниці | 10 мм |
| Висота ключниці | 300 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 590 ₴






