
Флораріум, Моссаріум прямокутний, форма для моссаріума
650 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 972-90-10
0983525063У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прямокутний моссаріум Без наповнення.
Висота 6 см, ширина 6 см
Замовлення приймаємо на розміри від 20 см до 130 см.
Так як ми є виробником, ви можете замовити форму по індивідуальних параметрах.
Моссаріум - це наповнена скляна форма камінцями та стабілізованим мохом.
Флораріум- це наповнена скляна форма для живих рослин, кактусів, сукулентів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Флораріум |
| Форма | Кубічний |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настільне |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴
