
Годинник з мохом Преміум 40 см салатовий, настінний годинник
2 800 ₴
- Готово до відправки
Абсолютно універсальний годинник в будь-яку кімнату, в будь-який інтер'єр, красивий подарунок вашим рідним та друзям.
На фото годинник розміром 40 см
Також можливе виготовлення індивідуальних розмірів. В наявності 4 різновида стабілізованого моху.
Стабілізований мох-це справжня знахідка, адже за ним не потрібно доглядати, від слова зовсім.
Переваги моху:
-зберігає насичений колір та природну м'якість до 10ти років
-гіпоалергенний;
-має антистатичну поверхню (за рахунок гліцеринового розчину в якому він вимочується, пил на ньому не накопичується)
-його не потрібно обприскувати, поливати;
-Не вимагає освітлення;
-в ньому не заводяться комахи, різні шкідники та пліснява
Головні поради для продовження терміну експлуатації моху:
- не мох під пряме сонячне проміння
якщо мох щодня світитиме сонце, він швидко вицвіте
- не розміщуйте мох біля нагрівальних приладів (кондиціонерів, батарей, навіть теплої підлоги)
відстань від приладів має бути від 1 м-коду.
- не мочіть і не обприскуйте водою
якщо мох намочити з поверхні змиється розчин, таким чином він буде сохнути і втрачати колір
- Підтримуйте вологість повітря 30-70% вологості
якщо вологості у приміщенні недостатньо, її можна підвищити зволожувачем повітря
- Забирайте пил з поверхні раз на 4-6 місяців делікатним рухом щіткою для пилу або холодним струменем повітря фена
Замовлення приймаємо по передоплаті 20% від суми, решта при бажанні наложеним платежем!
У нас ви отримуєте:
_Кращу ринкову ціну
_Якісний продукт
_Детальну консультацію
_Надійні упаковки
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип годинника | Настінний |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Кварцовий |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Радіо | Ні |
| Форма | Кругла |
| Матеріал корпусу | Фанера |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір циферблату | Білий |
| Додаткові характеристики годин | |
| Циферблат | Римські цифри |
| Маятник | немає |
| Місячний календар | Ні |
| Барометр | Ні |
| Термометр | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Голосове сповіщення | Ні |
| Габаритні розміри годинників | |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Діаметр | 400 мм |
| Висота | 400 мм |
| Вага | 1 кг |
- Ціна: 2 800 ₴



