Топ

Ключниця настінна дерев'яна та стабілізований мох Nature Moss
1 690 ₴
- Готово до відправки
+380 (67) 972-90-10
0983525063У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
MiNature Moss - студія вертикального озеленення, яка виробляє вироби зі стабілізованого моху та рослин для інтер'єру. Ключниця - це дуже затребуваний товар нашими клієнтами, адже вона не тільки доповнює ваш інтер'єр, але і закриває щиток, і допомагає зберігати ключі в одному місці, дуже зручна річ! Декор зі стабілізованого моху надає свіжості та індивідуальності, який зберігає зовнішній вигляд та природну м'якість до 10 років. Дана модель розміром: довжина 30 див, висота 20 див.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Глибина ключниці | 9 мм |
| Висота ключниці | 200 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴

