MiNature Moss - це студія вертикального озеленення стабілізованим мохом та рослинами. Ключниця-дуже затребуваний товар нашими клієнтами, вона закриє щиток і допоможе зберігати всі ключі в одному місці. Ця модель зроблена механічним способом брашування ( виділяється рельєф малюнка дерева) Розмір 27см * 30 см. Наші ключниці ми робимо з масиву сосни, а не з фанери!! Робимо свою роботу якісно, на довго!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 270 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴


