MiNature Moss - це студія вертикального озеленення стабілізованим мохом та рослинами. Ключниця - дуже затребуваний товар нашими клієнтами, вона не тільки освіжить і доповнить ваш інтер'єр, а закриє щиток і допоможе зберігати всі ключі в одному місці. У поєднанні зі стабілізованим мохом ключниця виглядає неповторною та унікальною. Стабілізований мох не потребує догляду, поливу освітлення. Природна м'якість, насичений колір зберігається до 10 років! Ця модель дуже компактна, зручна. Розмір 25 см * 25 см. Робимо свою роботу якісно, на довго!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 3 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 250 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 250 мм |
| Вага ключниці | 0.5 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴

