Ключниця з стабілізованого моху та рослин .
p>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Висота ключниці | 300 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



