Ключниця з стабілізованним мохом . Розмір та колір можливо змінити. Можливе замовлення з рамкою щоб закрити щиток .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 500 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴



Відправка з 08 квітня 2026