Ключниця з стабілізованним мозом від студії Minature Moss стане цікавим доповненням будь якого інтер'єру. Розміри та дизайн можливо змінити . Будемо раді відповісти на всі ваші питання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 230 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 690 ₴



