
Ключниця настінна із стабілізованим мохом 60*40 см
2 600 ₴
- Під замовлення
Відправка з 10 квітня 2026+380 (67) 972-90-10
0983525063У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Настінна ключниця із стабілізованим мохом . Всі наші ключниці зроблені із дерва сосна а не фанери.
Параметри ключниці: висота 60 см, довжина 40 см.
при замовленні можливі індивідуальні розміри .
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 400 мм |
| Глибина ключниці | 80 мм |
| Висота ключниці | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴


