З гордістю можу сказати, що таку форму мосаріуму ви можете замовити лише у нас!!
Параметри: висота 15 см,довжина 28
Без догляду, без поливу, не потребує освітлення, термін експлуатації до 10 років.
При замовленні колір моху на вибір
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кулястий |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настільне |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 28 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Висота | 15 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴



