MiNature Moss-це студія вертикального озеленення інтер'єру стабілізованим мохом та рослинами.
На фото ключниця із стабілізованим мохом ,яка стане відмінним декором для будь-якого інтер‘єру.
Розмір ключниці 20см*40см.
ПІД ЗАМОВЛЕННЯ ВИГОТОВЛЯЄМО БУДЬ ЯКІРОЗМІРИ КЛЮЧНИЦІ ТА ДИЗАЙН.
Стабілізований мох-це унікальна рослина, яка має свої плюси:
-зберігає насичений колір та природну м'якість до 10ти років
-гіпоалергенний;
-має антистатичну поверхню (за рахунок гліцеринового розчину в якому він вимочується, пил на ньому не накопичується)
-його не потрібно обприскувати, поливати;
-Не вимагає освітлення;
-в ньому не заводяться комахи, різні шкідники та пліснява
Головні поради для продовження терміну експлуатації моху:
- не розміщуйте мох під пряме сонячне проміння
якщо мох щодня світитиме сонце, він швидко вицвіте
- У приміщенні не повинно бути холодно чи спекотно
якщо температура нижче +4 або вище +35 градусів, мох швидко висохне.
- не розміщуйте мох біля нагрівальних приладів (кондиціонерів, батарей, навіть теплої підлоги)
відстань від приладів має бути від 1 м-коду.
- не мочіть і не обприскуйте водою
якщо мох намочити, то з поверхні змиється розчин, таким чином він буде сохнути і втрачати колір
- Підтримуйте вологість повітря 40-70% вологості
якщо вологості в приміщенні недостатньо, її можна підвищити зволожувачем повітря
- Забирайте пил з поверхні раз на 4-6 місяців делікатним рухом щіткою для пилу або холодним струменем повітря фена
У нас ви отримуєте:
_Стильний декор, який нікого не залишить поза увагою
_Детальну консультацію
_Якісний товар, який радуватиме вас довгі роки !
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 400 мм |
| Глибина ключниці | 100 мм |
| Висота ключниці | 200 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Внутрішня глибина ключниці | 80 мм |
- Ціна: 1 400 ₴




