
Ключниця дерев’яна 40*34, ключниця на стіну, ключниця з дерева
1 650 ₴
- Під замовлення
Відправка з 08 квітня 2026MiNature Moss - це студія вертикального озеленення стабілізованим мохом та рослинами.
Ключниця настінна - це зручний спосіб зберігання ключів, який можна закріпити на стіні. Вона допомагає організувати ключі і забезпечує зручний доступ до них.
t-size:16px;color:rgb(55, 65, 81)">*Виготовляємо ключниці потрібного вам позміру
А ТАКОЖ ІЗ ДОДАВАННЯМ СТАБІЛІЗОВАНОГО МОХУ.
Стабілізований мох-це справжня знахідка, адже за ним не потрібно доглядати, від слова зовсім.
Переваги моху:
-зберігає насичений колір та природну м'якість до 10ти років
-гіпоалергенний;
-має антистатичну поверхню (за рахунок гліцеринового розчину в якому він вимочується, пил на ньому не накопичується)
-його не потрібно обприскувати, поливати;
-Не вимагає освітлення;
-в ньому не заводяться комахи, різні шкідники та пліснява
Головні поради для продовження терміну експлуатації моху:
- не мох під пряме сонячне проміння
якщо мох щодня світитиме сонце, він швидко вицвіте
- У приміщенні не повинно бути холодно чи спекотно
якщо температура нижче +4 або вище +35 градусів, мох швидко висохне.
- не розміщуйте мох біля нагрівальних приладів (кондиціонерів, батарей, навіть теплої підлоги)
відстань від приладів має бути від 1 м-коду.
- не мочіть і не обприскуйте водою
якщо мох намочити з поверхні змиється розчин, таким чином він буде сохнути і втрачати колір
- Підтримуйте вологість повітря 40-70% вологості
якщо вологості у приміщенні недостатньо, її можна підвищити зволожувачем повітря
- Забирайте пил з поверхні раз на 4-6 місяців делікатним рухом щіткою для пилу або холодним струменем повітря фена
У нас ви отримуєте:
_Кращу ринкову ціну
_Якісний продукт
_Детальну консультацію
_Надійні упаковки
_Стильний декор, який нікого не залишить поза увагою
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 6 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 340 мм |
| Глибина ключниці | 120 мм |
| Висота ключниці | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
- Ціна: 1 650 ₴


