
Флораріум, 30 см Мосаріум прямокутний, форма для мосаріуму
520 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 972-90-10
0983525063У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мосаріум прямокутної форми Без наповнювача.
Висота 6 см, ширина 6 см
Приймаємо замовлення на розміри від 20 см до 130 см.
Оскільки ми є виробником, ви можете замовити форму за індивідуальними параметрами.
Мосарій являє собою скляну форму, наповнену галькою та стабілізованим мохом.
Флораріум — це заповнена скляна форма для живих рослин, кактусів, сукулентів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Флораріум |
| Форма | Кубічний |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настільне |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 70 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴
