
Флораріум, мосаріум без наповнювача, форма для мосаріуму Овальна
1 000 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (67) 972-90-10
0983525063У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Мосаріум овальної форми Без наповнювача. Тільки наша Студія робить таку форму для моссаріума зі скла.
Висота 15 см, ширина 8 см, довжина 28
Моссаріум - це скляна форма, заповнена галькою і стабілізованим мохом.
Флораріум - це заповнена скляна форма для живих рослин, кактусів, сукулентів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Флораріум |
| Форма | Круглий |
| Матеріал | Скло |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴

