MiNature Moss —студія вертикального озеленення, яка виробляє вироби зі стабілізованого моху та рослин для інтер'єру.
Ключниця — це дуже популярний товар нашими клієнтами, адже вона не тільки доповнює ваш інтер'єр, а й закриває щиток, і допомагає зберігати ключі в одному місці, дуже зручна річ!
Декор зі стабілізованого моху надає свіжості й індивідуальності, який зберігає зовнішній вигляд і природну м'якість до 10 років.
Ця модель розміром: довжина 30 см, висота 23 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Область застосування ключниці | Універсальна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 5 шт. |
| Наявність дверки | 0 шт. |
| Комплектація брелоками | 1 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 30 мм |
| Глибина ключниці | 10 мм |
| Висота ключниці | 23 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Стан | Новий |
| Внутрішня глибина ключниці | 80 мм |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 750 ₴


