Параметри форми: висота 6 см, ширина 6 см, довжина 70 см.
Матеріал: скло
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Форма | Кубічний |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настільне |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Висота | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | 120 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 460 ₴

