Висота з мохом 16 см( із гілочками 18-19 см), ширина 10 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Гіпс |
| Колір | Коричневий |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
| Форма | Фігурна |
| Дренажні отвори | Немає |
| Призначення | Для декору |
| Тип | Кашпо |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 160 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Вага | 0.5 кг |
| Довжина: | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴

