Відправляємо у розібраному вигляді. Після оформлення замовлення скидаємо відео інструкцію як зібрати.
MiNature Moss - це студія вертикального озеленення стабілізованим мохом та рослинами.
Мосаріум зі стабілізованим мохом затребуваний товар, який зробить акцент у вашому інтер'єрі, додасть свіжості, унікальності.
Також моссаріум стане відмінним подарунком для рідних, близьких, колег, друзів та здивує абсолютно шкірного!
Матеріал форми : скло
Розмір: 7.5 см на 7.5 см, висота 6см (з мохом 10-11 см),
Стабілізований мох-це справжня знахідка, адже за ним не треба доглядати, від слова зовсім.
Переваги моху :
-зберігає насичений колір та природну м'якість до 10ти років
-гіпоалергенний;
-має антистатичну поверхню (за рахунок гліцеринового розчину в якому він вимочується, пилок на ньому не накопичується)
-його не потрібно обприскувати, поливати;
-не вимагає освітлення;
-в ньому не заводяться насекомі, різні шкідники та пліснява
Головні поради для продовження терміну експлуатації мху:
- не мох під пряме сонячне проміння
якщо мох щодня світитиме сонце, він швидко вицвіте
- У приміщенні не повинно бути холодно чи жарко
якщо температура нижче +4 або вище +35 градусів, мох швидко висохне.
- не розміщуйте мох біля нагрівальних приладів (кондиціонерів, батарей, навіть теплої підлоги)
відстань від приладів має бути від 1 м.
- не мочіть і не обприскуйте водою
якщо мох намочити з поверхні змиється розчин, таким чином він буде сохнути і втрачати колір
- Підтримуйте вологість повітря 40-70% вологості
якщо вологості у приміщенні недостатньо, її можна підвищити зволожувачем повітря
- Забирайте пилку з поверхні раз на 4-6 місяців делікатним рухом щіткою для пилки або холодною струйкою повітря фена
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Флораріум |
| Форма | Кубічний |
| Матеріал | Скло |
| Розміщення | Настільне |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 100 мм |
- Ціна: 380 ₴

