Ключниця-дуже затребуваний товар нашими клієнтами, вона закриє щиток і допоможе зберігати всі ключі в одному місці.Ця модель зроблена механічним способом брашування ( виділяється рельєф малюнка дерева)Розмір 27см * 30 см ,в комплекті з кашпо .Наші ключниці ми робимо з масиву сосни, а не з фанери!!Робимо свою роботу якісно, на довго!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Дерево |
| Місткість ключів | 4 шт. |
| Комплектація настінним кріпленням | Так |
| Ширина ключниці | 300 мм |
| Висота ключниці | 270 мм |
| Вага ключниці | 1 кг |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 630 ₴

